fbpx

TIMEXPERT C+ (A.G.E) INTENSIVE MULTI-CORRECTION CREAM

16

veebr.

TIMEXPERT C+ (A.G.E) INTENSIVE MULTI-CORRECTION CREAM

54.60 

TIMEXPERT C+ (A.G.E) INTENSIVE MULTI-CORRECTION CREAM

C-vitamiiniga näokreem   normaalsele ja kuivale nahale

Soovitatav: elutu ja sära kaotanud nahk

Siidise tekstuuriga C vitamiini kreem, mis on rikas C-vitamiinist ja UME (Jaapani ploomisort) ekstraktis, ennetamaks ja korrigeerimaks naha glükeerumist, parandades elutu ja väsinud naha ilminguid. (Glükeerumine on üks peamisi põhjuseid meie naha vananemises)

Kirjeldus

TIMEXPERT C+ (A.G.E) INTENSIVE MULTI-CORRECTION CREAM

TXC+ (A.G.E.) näokreem   normaalsele ja kuivale nahale

Soovitatav: elutu ja sära kaotanud nahk

Siidise tekstuuriga   kreem  on rikas C-vitamiinist ja UME (Jaapani ploomisort) ekstraktist, ennetamaks ja korrigeerimaks naha glükeerumist, parandades elutu ja väsinud naha ilminguid. Glükeerumine tekib, kui liigne glükoos haarab kollageeni ja elastiini kiud (tuntud kui A.G.E) mistõttu ajapikku muutuvad need jäigemaks, kaotavad oma paindlikkuse ja purunevad – selle tulemusena kaotab nahk oma toonuse, koed lõtvuvad ja ilmuvad kortsud, kiireneb vananemise protsess (lõtvumine, tumedad laigud, luminoossuse kadumine jne). Teaduslikud uuringud on tõestanud, et glükeerumine on üks peamisi põhjuseid meie naha vananemises. Naha  vananemisvastane kreem C-vitamiini ja UME (Jaapani ploomisort) ekstraktiga  parandab väsinud ja tuhmi näonaha välimust.  Samuti on see suurepärane kooslus normaalsele/kuivale näonahale, mis vajab elujõudu ja sära.
Timexpert C+ (A.G.E) näokreem  pakub  nahale kõrgelt kontsentreeritud koostisosi, et hoida teie nahk kauem nooruslik.
Soovituslik nahale, mis vajab lisasära, -turgutust ja -luminossust või enne puhkust, et tugevdada naha vastupanu UVA kahjuliku mõju ees – suurepärane rosaatsea- ja hüperpigmentatsiooniga nahale.

PARABEENIVABA

Mahtuvus 50 ml

Lisainfo

Näonaha tüüp

Ülikuivale nahale, Kuivale ja normaalsele nahale

Näotoodete liinid

Timexpert C+ (A.G.E)

Näotoote liik

Kreemid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.