fbpx

SM PEEL SOLUTION

08

juuni

SM PEEL SOLUTION

75.00 

Striiasid ja arme korrigeeriv kehakreem, mis ennetab ja vähendab venitusarme.

Kirjeldus

SM PEEL SOLUTION

 Striiasid ja arme korrigeeriv kehakreem, mis ennetab ja vähendab venitusarme.

Erakordne toode spetsiaalselt selleks, et vähendada ja ennetada venitusarmide ilminguid. Sisaldab 7 erinevat ülikontsentreeritud koostisainet – oa- ja soja ekstrakt, Centella Asiatica taime ekstrakt, Siegesbeckia Orientalis’e ekstrakt ja kahte biotehnoloogilise päritoluga peptiidi. Kombinatsioon nendest koostisainetest, töötavad, et  vähendada põletikulisi protsesse, et vältida uute venitusarmide teket

Vähendada põletikulisi protsesse, et vältida uute venitusarmide teket
Aidata fibroplastidel rekonstrueerida ekstratsellulaarset maatriksit
Võidelda naha tugevuse ja elastsuse kadumise vastu.

Samuti sisaldab kreem taimset ekstrakti, millel on võimas nahka uuendav toime – töötab kui koorija ja naha uuendaja. Pakub tähelepanuväärseid tulemusi, eriti soovituslik enne ja peale rasedust ning võib kasutada keha igas piirkonnas kus ilmneb venitusarme. Samuti on koostises shea võide ekstrakt, greibi seemnest ekstraheeritud õli, makadaamiaseemne õli, Squalene orgaaniline ühend (pärit taimsetest õlidest), Myristyl Myristate (looduslik taimne rasvhape), laimi ekstraks, sojaoa õli, Opuntia Ficus Indica lille ekstrakt, Calendula Officinalis lille ekstrakt, tseramiidid ja tetrapeptiidid.

Tulemuseks koheselt pehmem ja niisutatum nahk, mis on pinguldatud ja elastne. Venitusarmide pikkus ja sügavus on märgatavalt vähenenud.

Kasutamine: masseerige probleemsetesse piirkondadesse kuni toode on täielikult imendunud iga päev.

 

Lisainfo

Keha probleemid

Venitusarmid

Kehatoodete liinid

Perfect Forms

Kehatoote liik

Niisutavad kreemid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.