fbpx

SLIM STARTER NIGHT

07

juuni

SLIM STARTER NIGHT

58.80 

Tselluliidivastane  pihustatav kehaseerum, mis toimib ka kõige kangekaelsema tselluliidi vastu öösel.
Tselluliidivastane kehaseerum mobiliseerib rasvapõletusprotsessi, piirab tselluliidi ja mitteesteetiliste akumulatsioonide teket, mis põhjustab “apelsinikoore naha” välimust just öösel,  kui on kõige raskem rasva põletada. Võitleb lokaliseerunud tselluliidiga (tselluliit, mis mõjutab paljusid naisi olenemata kaalust ja esineb kõhul, puusadel, reitel, põlvedel). Slim Starter Night seerum on kõrgelt kontsentreeritud (100 korda väikesem kui tavaline emulsioon – 0,1-0,3 mikronit), mis võimaldab viia kõik võimsad koostisained otse rasvkoe südamesse.

Kirjeldus

Põhikoostisained: põhineb võimsatel taimsetel ja vetika ekstraktidel -Buxus Sinica, Pimpinella Anisum ja Planktoni ekstrakt, et saavutada:

  1. KESTEV EFEKT: “barjäär” mis takistab uut akumulatsiooni.
  1. VÄHENDAV EFEKT: toimib öösel ja suurendab “rasva-põletavat” protsessi.
  1. ELUSTAV EFEKT: tõstab raku energia taset, mis optimiseerib ladestunud rasva kaotust.
  1. SALENDAV EFEKT: põletab rasva ka kõige kangekaelsema tselluliidi puhul.

Parima tulemuse saamiseks kasuta Slim Precision tselluliidivastast kehakreemi, et võidelda tselluliidi vastu päeval, Slim Stater’it öösel ja Slim Precision ADD+Nutrients tselluliidivastast toidulisandit.

Kasutamine: Kanna õhtul paar pumbatäit Slim Starter Night seerumit probleemsetele piirkondadele ning masseeri kuni toote imendumiseni. Peale paariminutilist massaaži tunnete kerget soojust (individuaalne), mis annab märku toote aktiivsusest nahas.

Lisainfo

Keha probleemid

Tselluliidiravi

Kehatoodete liinid

Perfect Forms

Kehatoote liik

Niisutavad kreemid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.