SLIM MISSION

02

mai

SLIM MISSION

SLIM MISSION

46.00 

Uus salarelv “apelsinikoore naha” vastu-SLIM MISSION
Selle ülitõhusa,  värske ja kerge tekstuuriga intensiivselt niiustava kehaemulsiooni eesmärgiks on vähendada rasvkudet ja tselluliiti  ning takistada selle levikut.   Nahk  muutub siledamaks, siluett täiuslikumaks  ja saledamaks.

Kirjeldus

Uus salarelv ” apelsinikoore-naha” vastu -SLIM MISSION

Selle ülitõhusa,  värske ja kerge tekstuuriga intensiivselt niiustava kehaemulsiooni eesmärgiks on vähendada rasvkudet ja tselluliiti  ning takistada selle levikut.  Nahk  muutub siledamaks, siluett täiuslikumaks  ja saledamaks.  Nähtavad tulemused juba 4 nädalaga.

Eesmärk:  Salendada figuuri  ja  võidelda tselluliidi vastu.

Koostisained: põhineb unikaalsel meditsiinilisel Lipo-Drone tehnoloogial, mis omab efektiivset kahefaasilist  koostist,  vähendades  tselluliiti kahes etapis:

   Defragmenteeriv ja drenaaživ toime
1.  Defgramenteeriv, rasva ja tselulliiti lõhustav ja organismist drenaaživ toime: Macast ekstrahheeritud  rasva ja tselluliiti  lõhustavad  ja drenaaživad bioflavonoidid takistavad rasvkoe suurenemist ja aitavad uudsel Lipo-Drone tehnoloogial viia toimeaine  rasvarakuni.

 “Rasva põletav” toime
2. Lipo-Drone tehnoloogia toimib kui “droon”, avastades sihtmärgi (rasvaraku) ja vabastab oma tuumas oleva koostisaine, Meriviinamarja (Coccoloba Uvifera) rasvade põletamiseks.

Aroomiterapeutiline toime
 Piparmündi-, küpressi-, sidrunikoore-, lavendli- ja viiruki eeterlikud õlid vabastavad raskustundest, mis on omane  tselluliidiga seonduva puuduliku vereringe korral.

SLIM MISSION on autasustaud ajakirja Women´s Health 2018 ja  omistatud parima kehahooldustoote auhind  “Anne&Stiil” Ilulemmik 2018.

Kasutamine: Kanna toodet masseerides probleemsetesse tsoonidesse kuni selle imendumiseni hommikul ja õhtul. Soovitame kasutada  kehakoorijat  kord nädalas.
Dermatoloogiliselt testitud

Mahtuvus 200 ml

Lisainfo

Kehatoodete liinid

Perfect Forms

Kehatoote liik

Tselluliit/lõtvumine

Keha probleemid

Tselluliit