fbpx

Recontouring V-Shape Chin Firmness Tissue-Mask

25

okt.

Recontouring V-Shape Chin Firmness Tissue-Mask

24.00 

Nahalõtvuse vastane lõuajoone mask on täis tugevdavaid-pinguldavaid koostisosi, mis loovad lõualuu- ja topeltlõua piirkonnas kohese “lifting” efekti. Vaid 15-20 minutiga on piirkond pinguldatud, noorendatud, niisutatud ja taastatud naha tugevus.

Kirjeldus

Uus nahalõtvuse vastane lõuajoone mask on täis tugevdavaid-pinguldavaid koostisosi, mis loovad lõualuu- ja topeltlõua piirkonnas kohese “lifting” efekti. Vaid 15-20 minutiga on piirkond pinguldatud, noorendatud, niiustatud ja taastatud naha tugevus.
Koostises olev Alpi edelwaiss sisaldab antioksüdatiivset leontopodik hapet, mis taastab naha ilu. Puhastatud oligosahhariidid stimuleerivad naha elastsust, kaks looduslikku biopolümeeri loovad tugeva ja tiheda  pinguldava efektiga võrgu.
Näo-ovaali kontuur on selgepiirilisem ja pinguldatum. Pärast toimimist on naha tugevus taastatud tänu maski kestvale “lifting”efektile. Vähendab topeltlõuga, joonistab välja lõuakontuuri  ning nahk on tugev ja elastne.

Kasutamine:
Soovitame kanda Neck and Decolletage Tauting Firming Cream´ i Tx LIFT(IN) liinist kaelale. Seejärel asetada kaela-ja lõuamask lõuale, kattes topeltlõua piirkonna, külgmised avad kõrvadele, jätta mõjuma 15 kuni 20 minutiks ja siis eemaldada. Masseerida nahka maskist jäänud toode selle imendumiseni. Parimate tulemuste saavutamiseks soovitame maski kasutada kaks korda nädalas.

Kogus: pakendis  2 maski.

Lisainfo

Näonaha tüüp

Vananemisilmingutega nahale

Näotoodete liinid

Timexpert Lift (IN)

Näotoote liik

Maskid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.