fbpx

Glow UP Lip Envy Seamless

06

apr.

Glow UP Lip Envy Seamless

20.90 

Huuleläige Seamless
Intensiivse värvusega ja särava efektiga, andes laitmatu viimistluse. Fluidne koostis koostis intensiivse värvusega on rikas pigmentidest nagu huulepulk. Kreemjas nagu palsam. Särav nagu läige. Tema sensoorne koostis annab tunde absoluutsest õhulisusest, sulades huultele kui teine nahk.

Kategooria: Sildid: , ,

Kirjeldus

Huuleläige Seamless
Intensiivse  naturaalse roosa värvuse ja särava efektiga huuleläige, mis annab laitmatu viimistluse. Fluidne, intensiivse värvusega koostis on rikas pigmentidest,  justnagu huulepulk. Kreemjas nagu palsam. Särav nagu läige. Tema sensoorne koostis annab tunde absoluutsest õhulisusest, sulades huultele kui teine nahk.

Sisaldab geeljaid  komponente ja polümeere, mis pakuvad ühtlast ja püsivat viimistlust. Kõige julgem fuidne värv kuulub toonide hulka, mis peaksid olema teie iluarsenali kevad-suvises kollektsioonis.  Sära sellel kevadel, kasutades täpset huuleaplikaatorit, mis piiritleb huulekuju ülima hoolikusega. Soovi korral  kasuta sobivas toonis huulepliiatsit enne huuleläike kasutamist kontuuri joonistamiseks.

Lisainfo

Näotoote liik

Huuleläiked

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.