fbpx

Kuivale nahale Royal Jelly Extreme+ Hyaluronic Force

01

okt.

Kuivale nahale Royal Jelly Extreme+ Hyaluronic Force

48.00 

2020 aasta Jõulukollektsiooni kuuluv  Royal Jelly Extreme kreem kuivale nahale koos Hyaluronic Acid hüaluroonhappe seerumiga on loodud naha toitmiseks ja niisutamiseks. Komplekti väärtus €58.00

Kirjeldus

Royal Jelly Extreme:  Niisutav näokreem, mis sisaldab nahka toitvat ja kaitsvat Kuninglikku želeed.  Extreme kreem sobib just kuiva või väga kuiva naha puhul, kuna  toidab ja taastab naha mugavustunde ja elastsuse.

See niisutav kreem pakub elujõudu tuimale, väsinud ja stressis nahale.  Tänu temas sisalduvale parimale  looduslikule ainele, Kuninglikule želeele, toidab, niisutab, taastab ja elustab nahka ning kaitseb väliskeskkonna stressi eest. Väsimusnähud taanduvad ja nahk on särav ja värske. Royal Jelly tooted on eriti  soovituslikud suitsetajatele. Extreme kreem on mõeldud väga kuivale nahale kasutamiseks hommikul ja õhtul.

Võtmekomponendid:

  • Royal Jelly (Kuninglik želee) :  parim looduslik aine, mis taastab ja elustab nahka
  • Poria Cocose ekstrakt: tugevdab naha kaitsevõimet keskkonna ja igapeävase stressi vastu.

Kuidas ta mõjub:

Väliskeskkonna stress puudutab ka selliseid fakoreid, nagu UV-kiirgus, saasteained, tuul, niiskus ning teised keskkonnast tulevad mõjud.  Need faktorid viivad meie naha vastupidavuse vähenemisele ja epidermise õhenemisele. Nii Kuninglik želee ja Poria Cocose ekstrakt omavad võimet mõjutada nahas olevate proteiinide kvaliteeti, mis kaitsevad nahka välise stressi eest. Nahk jääb tugev, niisutatud ja toidetud.  Nahk mitte ainult ei ole vähem haavatav väliskeskkonna agressioonist, vaid  omab  ka kiiremat taastumisvõimet.

Kuidas kasutada?

Hommikul ja õhtul maseerida väike kogus kreemi  puhastatud  näole, kaelale ja dekolteele. Väldi silmaümbrust. 

Soovitus: Niisutav kreem kanna nahale alati  pärast seerumit.

.

Soovitame:

  • Vanuses18 – 40
  • Nahatüüp: kuiv või väga kuiv
  • Naha probleem: Tuhm, väsinud, stressis nahk.

Suurus: 50 ml+ 15 ml

Lisainfo

Kingitused

Kõik kinkekomplektid

Näotoodete liinid

Royal Jelly

Näonaha tüüp

Ülikuivale nahale

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.