Glow UP Kiss Mu Cheeks Carnation

06

apr.

Glow UP Kiss Mu Cheeks Carnation

Glow UP Kiss Mu Cheeks Carnation
Allahindlus!

24.90  19.90 

Glow UP kollektsiooni põsepuna  Kiss MY Cheeks Carnation on värvipuudutus nii  põskedele kui huultele, mis korrigeerib ja ühtlustab.

Kategooria: Sildid: ,

Kirjeldus

Glow UP kollektsiooni põsepuna Kiss MY Cheeks Carnation on värvipuudutus nii  põskedele kui huultele, mis korrigeerib ja ühtlustab.
Koostises kombinatsioon sünteetilisest vahadest, estritest, geeljatest  ja tekstuuri andvatest komponentidest, mis pakuvad võrreldamatut kergust, sensoorsust ja „pehmendatud“  viimistlust. Sisaldab vaarika seemne õli, mis on tänuväärne niisutaja ja elastsuse andja.
Mitmekülgne toode, mis  rõhutab ideaalselt põsesarnu ning sobib kasutamiseks ka huultele või  näole, kus vajate oma  jumestusele enam määratlust. Suurepärane ja lihtne kasutamine  erinevate värvivarjundite valikuga, mis muudab ta sinu meigikotis vajalikuks tooteks!

Kevad-suvi 2018 hooaja staartoode tänu oma mitmekülgsusele ja lihtsale kasutamisele ning märgatavalt “tervemale” välimusele, mida ta rõhutab.   Kaks valikut: naturaalne roosa ja päikesesuudluse toon. Tasakaalusta intensiivsust oma maitsele vastavalt.

Lihtsalt  kanna sõrmedega, kuhu vaja.

 

Lisainfo

Näotoote liik

Huulepulgad, Põsepunad

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.