fbpx

Hi-Protection Compact Foundation Oil-Free ‘Tender’ SPF50

18

apr.

Hi-Protection Compact Foundation Oil-Free ‘Tender’ SPF50

37.80 

Kaunis kreemjas kompaktne meigialus “Tender”  SPF 50. Annab sametise viimistluse. Pakub parimat kaitset koos suurepärase katvusega! Õlivaba kompakt sobib suurepäraselt nahale, mis on kombineeritud / segatüüpi.

Kirjeldus

Kaunis kreemjas kompaktne meigialus “Tender”  SPF 50. Annab sametise viimistluse. 

Pakub parimat kaitset koos suurepärase katvusega! Õlivaba kompakt sobib suurepäraselt nahale, mis on kombineeritud / segatüüpi. Õlivaba ja heledama toonina “Tender”.

Õlivaba toonitud meigipõhi, mida saab kasutada aastaringselt.

Sisaldab E-vitamiini, päevalilleseemne ekstrakti ja ‘Soft Focus’ effekti, mis laseb seda väga mugavasti ilusa tulemuse saavutamiseks peale kanda, ipealekandmisel kreemja tekstuuriga, jääb nahale kerge ja kauapüsiva kihina.  Keskmine katvus, aga suur kaitsevõime.  Lõpptulemus on tolmjas velvetiner, läikevaba ja vananemisvastaste hüvedega, mis aitavad hoida ära nahakuivust ja nähtavaid vananemisilminguid, peites ühtlasi ka peened kortsukesed, punetuse ja tumekohad.

Kaitsefaktoriga SPF50 ning UVA ja UVB filtritega, testitud  Austraalia standardiga ja dermatoloogide poolt.  Veekindel ja higistamise eest kaitsev.

Sobiv kõige tundlikumale nahale ja ka vananemisest tingitud tumekohtadega nahale.  Õlivaba koostis sobib suurepäraselt normaalsele / kombineeritud, seganahale.

Kanna peale niisutamise järel meigisvammiga

Suurus 12 gr

Lisainfo

Päikesekaitse tooted kehale

Näole

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.