fbpx

Hello Spring Tx C+(AGE) näoemulsioon + Tx LIFT(IN) silmaümbruskreem

29

apr.

Hello Spring Tx C+(AGE) näoemulsioon + Tx LIFT(IN) silmaümbruskreem

68.00 

C-vitamiini sisaldav multikorrigeeriv näoemulsioon & “Lifting”-toimega silmaümbruskreem kinkekarbis, mille vääärtus €115.30. Ostes säästate €47.30.

Kirjeldus

C-vitamiini sisaldav multikorrigeeriv näoemulsioon & “Lifting”-toimega silmaümbruskreem  kinkekarbis, mille vääärtus €115.30. Ostes säästate €47.30.

C-vitamiiniga näoemulsioon normaalsele ja kombineeritud nahale.

Soovitatav: elutu ja sära kaotanud nahk

Siidise tekstuuriga C vitamiini emulsioon, mis on rikas C-vitamiinist ja UME (Jaapani ploomisort) ekstraktis, ennetamaks ja korrigeerimaks naha glükeerumist, parandades elutu ja väsinud naha ilminguid. (Glükeerumine on üks peamisi põhjuseid meie naha vananemises)

Kerge, värske ja tsitruseline   C-vitamiini emulsioon normaalsele ja kombineeritud nahale, mis võitleb glükeerumise vastu, et hoida nahk kauem nooruslik. Glükeerumine on pöördumatu protsess, mida on võimalik ennetada! Koostises C-vitamiini derivaat (VC-IP), mis toodab ja suurendab kollageeni sünteesi, kaitseb raku DNA’d, reguleerib nahatooni ja takistab lipiidide oksüdeerumist ja UME (Jaapani ploomisort) ekstrakt, mis omab  glükeerumisvastast  toimet, omades kaks korda enam valke, mineraalaineid ja rasvu kui teised puuviljad.

Glükeerumine tekib kui liigne glükoos haarab kollageeni ja elastiini kiud (tuntud kui A.G.E), mistõttu ajapikku muutuvad need jäigemaks, kaotavad oma paindlikkuse ja purunevad – selle tulemusena kaotab nahk oma toonuse, koed lõtvuvad ja ilmuvad kortsud, kiireneb vananemise protsess (lõtvumine, tumedad laigud, luminoossuse kadumine jne.). Teaduslikud uuringud on tõestanud, et glükeerumine on üks peamisi põhjuseid meie naha vananemises.

Soovituslik nahale, mis vajab lisa sära, turgutust ja luminoossust või enne puhkust, et tugevdada naha vastupanu UVA kahjuliku mõju ees – suurepärane rosaatsea- ja pigmentatsiooniga nahale.

Kortsude ja joonte pikkus ning sügavus väheneb silmanähtavalt!

Tx LIFT(IN)Supreme Definition Eye Cream silmaümbrusekreem sisaldab Blefaroplastiat, GdC laboratooriumites välja töötatud  aktiivainet, mis on võimeline taastama
dermise struktuuri tõstmaks ja tugevdamaks silmakontuuri – sealhulgas vajunud ülemisi lauge.

Tx LIFT(IN)Supreme Definition Eye Cream silmaümbrusekreem sisaldab Blefaroplastiat, GdC laboratooriumites välja töötatud  aktiivainet, mis on võimeline taastama dermise struktuuri, tõstmaks ja tugevdamaks silmakontuuri – sealhulgas vajunud ülemisi lauge.

Peamised eelised
Esimene silmakreem koduseks kasutamiseks, mis on võimeline tõstma ja parandama vajunud ülemisi lauge (üks esimesi märke vananemisest)
Eksklusiivne koostisosa Blefaroplastia toimib palju sügavamalt kui teised koostisosad (dermises), et taastada naha struktuur.
Kaitseb kahjulike keskkonnamõjude eest
Sisaldab värve-korrigeerivaid pigmente

Tõestatud tulemused
Pärast kuuajalist kasutamist 126 vabatahtlikku teatasid:
Vähem langenud silmalaud 77%
Tugevam silmaümbrus 82%
Luminoossus 89%

Võtmekomponendid
Blefaroplastia: Suurendab kollageeni ja elastiini sünteesi dermises. Suurendab naha vastupanuvõimet glükeerumise vastu.
Värve-korrigeerivad pigmendid: toimivad kui korrektorid peegeldades teatud värve japakkudes kohest luminoossust. Pisarakanal on heledam, sinikad/punakad silmaalused neutraliseeritakse.
Alpha-Geel tehnoloogia: moodustab ”teise naha” efekti, mis kaitseb nahka kahjulike keskkonnamõjude eest. Sügavalt niisutab nahka, parandades mikroreljeefi, tekstuuri ja silmaümbruse välimust.

Kaasas massaažiaplikaator ja juhend selle õigeks kasutamiseks.

Sulle võib meeldida ka…

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.