fbpx

Excel Therapy 02 Pollution Defence Cream+Tx Lift(IN) Eye Cream

29

apr.

Excel Therapy 02 Pollution Defence Cream+Tx Lift(IN) Eye Cream

68.00 

Keskkonnamõjude vastane, hapnikuga rikastav näokreem ja “Lifting-toimega” silmaümbruskreem kinkekarbis, mille väärtus on €117.40. Ostes säästate €49.40

Kirjeldus

Keskkonnamõjude vastane, hapnikuga rikastav näokreem ja “Lifting-toimega” silmaümbruskreem  kinkekarbis, mille väärtus on €117.40. Ostes säästate €49.40

Niisutav Excel Therapy O2 näokreem kaitseb nahka nelja erineva saastetüübi vastu, tugevdades naha hapniku taset ja ennetades varaseid vananemisnähte.  Nahk taastab särava välimuse.
Normaalsele ja kuivale nahale.

Rikkalikult niisutav näokreem sisaldab ainulaadset Large Anti-Pollution Technology ( laiaulatuslikku  keskkonnasaaste vastast tehnoloogiat), et efektiivselt kaitsta ja taastada nahka nelja erineva ohtliku saastetüübi eest (õhu-, UV-kiirte-, olme-ja digitaalse saaste) eest.   Eeltoodud toksilised ained  varastavad hapnikku meie rakkudelt ning halvendavad nende korrektset funktsioneerimist, mis viib naha enneaegse vananemiseni. Nahk on tuima ja tuhmi  välimusega.
Keskkonna ja digitaalse saaste eest kaitsev kreem taastab naha loomulikud funktsioonid ja hapniku juurdevoolu, vähendades  väiksemaid  jooni ja kortse, ebaühtlast pigmentatsiooni, lõtvumist ja kuivust. Nahk on tervema välimusega, särav ja ühtlase tooniga.

  • Koostisained:
    Exclusive Large Anti-Pollution Technology: blokeerib naha pinnalt nelja erineva saastetüübi  kahjustava toime. Ta sisaldab kahte võtmerollis toimivat koostisainet:
  • Blue Light Block ( sinise valguse tõkestaja) blokeerib elektroonikaseadmete poolt  tekitatud elektromageentilised lained, mis põhjustavad nahakahjustusi.  Kahjulikku sinist valgust kiirgavad nutitelefonid, televiisori- , arvutite ekraanid, LED-lambid. Triple Anti-Pollution  Shielding: loob nahale õhukese kaitsekile, tõkestamaks  PM 2,5 üliväikeste osakeste ja toksiliste õhusaaste osakeste  nahka tungimist,  tagades samas ka olmekeemia ja teiste keemiliste ühendite ning UV-kiirte vastase kaitse.  Pidurdab  toksiliste saasteainete kahjustava  mõju naha kaitsebarjäärile.
  • Life Cytoxgen vabastab suurel hulgal ehtsat hapnikku dermisesse ning  ellimineerib  nahast  toksiinid.

Soovitav:

  • Alates  25+
  • Normaalsele ja kuivale nahale
  • Kõigile, kes veedavad palju aega arvutite või teist tüüpi elektroonika seadmete ees.
  • Kõigile, kes elavad linnas või kõrge saastetasemega keskkonnas.
  • Suurepärane abiline suitsetajatele nahast  toksiinde eemaldamiseks

Kasutamine: kanna igal hommikul ja õhtul puhtale nahale alt ülespoole suunatud liigutustega nii näole kui kaelale.

Tx LIFT(IN)Supreme Definition Eye Cream silmaümbrusekreem sisaldab Blefaroplastiat, GdC laboratooriumites välja töötatud  aktiivainet, mis on võimeline taastama dermise struktuuri, tõstmaks ja tugevdamaks silmakontuuri – sealhulgas vajunud ülemisi lauge.

Peamised eelised
Esimene silmakreem koduseks kasutamiseks, mis on võimeline tõstma ja parandama vajunud ülemisi lauge (üks esimesi märke vananemisest)
Eksklusiivne koostisosa Blefaroplastia toimib palju sügavamalt kui teised koostisosad (dermises), et taastada naha struktuur.
Kaitseb kahjulike keskkonnamõjude eest
Sisaldab värve-korrigeerivaid pigmente

Tõestatud tulemused
Pärast kuuajalist kasutamist 126 vabatahtlikku teatasid:
Vähem langenud silmalaud 77%
Tugevam silmaümbrus 82%
Luminoossus 89%

Võtmekomponendid
Blefaroplastia: Suurendab kollageeni ja elastiini sünteesi dermises. Suurendab naha vastupanuvõimet glükeerumise vastu.
Värve-korrigeerivad pigmendid: toimivad kui korrektorid peegeldades teatud värve japakkudes kohest luminoossust. Pisarakanal on heledam, sinikad/punakad silmaalused neutraliseeritakse.
Alpha-Geel tehnoloogia: moodustab ”teise naha” efekti, mis kaitseb nahka kahjulike keskkonnamõjude eest. Sügavalt niisutab nahka, parandades mikroreljeefi, tekstuuri ja silmaümbruse välimust.

Pakend: 50 ml näokreem + 15 ml silmaümbruskreem tuubis

Sulle võib meeldida ka…

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.