fbpx

FINISHAVE POST-SHAVE

18

aug.

FINISHAVE POST-SHAVE

47.30 

Kerge, värske habemeajamisjärgne emulsioon, mis toimib ekspress-meetodil igapäevasest raseeringust tingitud agressiooni vastu. Rahustab ja parandab mikro-sisselõikeid, ketenduse, kareduse koheselt, pakkudes meeldivat värskuse- ja mugavustunnet.

Laost otsas

Kirjeldus

Habemeajamisjärgne emulsioon

Kerge, värske fluidum, mis toimib ekspress-meetodil igapäevasest raseerimisest tingitud agressiooni vastu. Rahustab ja parandab mikro-sisselõikeid, ketenduse, kareduse koheselt, pakkudes meeldivat värskuse- ja mugavustunnet.

Finishave habemeajamisjärgne emulsioon pakub mehe nahale kaks ühes hooldust: rahustab nahka ja tõkestab karvakasvu. Selle tagajärjel on raseerimine lihtsam, ühtlasem, meeldivam ja tulemus püsivam.

Tänu kastaniekstraktile toimub loomulik koorimine, mis aktiveerib rakulist uuenemist ja taastub naha tasakaal. Aitab aktiivainete imendumist nahka. Nahk on kaitstud, elastne ja heaolutundega.

Lauryl Isoquinolinium Bromiid aeglustab karvakasvu*, et uued karvad oleksid nõrgemad ja raseerimine seega lihtsam ja kergem. Sellisel moel toetab toode tundlikku nahka, mis ei allu hästi igapäevase rutiinile ja pikeneb aeg kahe raseerimise vahel.

Pseudoalteromonas Ferment ekstrakt omab võimet regenereerida naha pindmist kihti, mis on igapäevaselt haavatav raseerimise tõttu ja parandab oma välimust päev-päevalt.

Aloe Vera ja Allantoiin pakuvad mitmeid kasulikke ja rahustavaid toimeid äsja raseeritud nahale:

Parandav: lihtsustab mikro-sisselõigete paranemist.
Niisutav: suurendab vee imemdumist.
Antiseptiline: omab antibakteriaalset toimet.
Põletikevastane: rahustab punetusi ja ärritusi.

Kasutamine: soovituslikult hommikul ja õhtul raseeritud piirkonnale.
Õhtul, et toode oleks kantud kogu karva pikkusele enne järgmisehommikust raseerimist.
Hommikul, raseerimisjälgede rahustamiseks ja epidermise uuendamiseks ning naha terve välimuse saavutamiseks. Järgnevalt kasutada oma tavalist hoolduskreemi vastavalt nahatüübile:

– Hydra Elements normaalsele ja/või kombineeritud nahale
– Age Resist vananemisilmingutega, elujõutule nahale
– Anti-Shine rasusele ja/või kombineeritud nahale

Alkoholi ja lõhnavaba

Lisainfo

Meeste tooteliin

Raseerimine, Kreemid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.