EXCO2 Pollution Defence Cream + Eye Contour

04

veebr.

EXCO2 Pollution Defence Cream + Eye Contour

EXCO2 Pollution Defence Cream + Eye Contour

72.00 

Komplektis EXCO2  hapnikuga rikastav keskkonna- ja digisaaste vastane näo- ja silmaümbruskreem väärtuses 94.50€  hinnaga 72€.

Kirjeldus

Komplektis EXCO2  hapnikuga rikastav keskkonna- ja digisaaste vastane näo- ja silmaümbruskreem väärtuses 94.50€  hinnaga 72€.

Rikkalikult niisutav näokreem sisaldab ainulaadset Large Anti-Pollution Technology ( laiaulatuslikku  keskkonnasaaste vastast tehnoloogiat), et efektiivselt kaitsta ja taastada nahka nelja erineva ohtliku saastetüübi eest (õhu-, UV-kiirte-, olme-ja digitaalse saaste) eest.   Eeltoodud toksilised ained  varastavad hapnikku meie rakkudelt ning halvendavad nende korrektset funktsioneerimist, mis viib naha enneaegse vananemiseni. Nahk on tuima ja tuhmi  välimusega.
Keskkonna ja digitaalse saaste eest kaitsev kreem taastab naha loomulikud funktsioonid ja hapniku juurdevoolu, vähendades  väiksemaid  jooni ja kortse, ebaühtlast pigmentatsiooni, lõtvumist ja kuivust. Nahk on tervema välimusega, särav ja ühtlase tooniga.

 • Koostisained:
  Exclusive Large Anti-Pollution Technology: blokeerib naha pinnalt nelja erineva saastetüübi  kahjustava toime. Ta sisaldab kahte võtmerollis toimivat koostisainet:
 • Blue Light Block ( sinise valguse tõkestaja) blokeerib elektroonikaseadmete poolt  tekitatud elektromageentilised lained, mis põhjustavad nahakahjustusi.  Kahjulikku sinist valgust kiirgavad nutitelefonid, televiisori- , arvutite ekraanid, LED-lambid. Triple Anti-Pollution  Shielding: loob nahale õhukese kaitsekile, tõkestamaks  PM 2,5 üliväikeste osakeste ja toksiliste õhusaaste osakeste  nahka tungimist,  tagades samas ka olmekeemia ja teiste keemiliste ühendite ning UV-kiirte vastase kaitse.  Pidurdab  toksiliste saasteainete kahjustava  mõju naha kaitsebarjäärile.
 • Life Cytoxgen vabastab suurel hulgal ehtsat hapnikku dermisesse ning  ellimineerib  nahast  toksiinid.

 

Ülikerge tekstuuriga silmaümbruskreem sisaldab ainulaadset Large Anti-Pollution Technology (laiaulatuslikku  keskkonnasaaste vastast tehnoloogiat), et efektiivselt kaitsta ja taastada nahka nelja erineva ohtliku saastetüübi eest (õhu-, UV-kiirte-, olme-ja digitaalse saaste) eest.   Eeltoodud toksilised ained  varastavad hapnikku meie rakkudelt ning halvendavad nende korrektset funktsioneerimist, mis viib naha enneaegse vananemiseni. Silmaümbruskreemi roosakas värvus ja optilised pigmendid annavad kohese luminoossuse ja värskendavad silmaümbrust, samas kui hapnikumolekulid ennetavad varajaste joonte ja kortsude teket.

 • Koostisained:
  Exclusive Large Anti-Pollution Technology: blokeerib naha pinnalt nelja erineva saastetüübi  kahjustava toime. Ta sisaldab kahte võtmerollis toimivat koostisainet:
 • Blue Light Block ( sinise valguse tõkestaja) blokeerib elektroonikaseadmete poolt  tekitatud elektromageentilised lained, mis põhjustavad nahakahjustusi.  Kahjulikku sinist valgust kiirgavad nutitelefonid, televiisori- , arvutite ekraanid, LED-lambid. Triple Anti-Pollution  Shielding: loob nahale õhukese kaitsekile, tõkestamaks  PM 2,5 üliväikeste osakeste ja toksiliste õhusaaste osakeste  nahka tungimist,  tagades samas ka olmekeemia ja teiste keemiliste ühendite ning UV-kiirte vastase kaitse.  Pidurdab  toksiliste saasteainete kahjustava  mõju naha kaitsebarjäärile.
 • Life Cytoxgen vabastab suurel hulgal ehtsat hapnikku dermisesse ning  ellimineerib  nahast  toksiinid.
 • Optilised pigmendid koheselt korrigeerivad silmaümbrust ja annavad luminoossuse
 • Tetrapeptiid omab drenaaživat ja vabastavat toimet,  tursetevastane

Soovitav:

 • Alates  25+
 • Normaalsele ja kuivale nahale
 • Kõigile, kes veedavad palju aega arvutite või teist tüüpi elektroonika seadmete ees.
 • Kõigile, kes elavad linnas või kõrge saastetasemega keskkonnas.
 • Suurepärane abiline suitsetajatele nahast  toksiinde eemaldamiseks

Kasutamine:  kanna näokreem  igal hommikul ja õhtul puhtale nahale alt ülespoole suunatud liigutustega nii näole kui kaelale. Silmaümbruskreemi kasuta hommikul ja õhtul, kandes väikese koguse kreemi silmaümbrusesse kergelt masseerivate liigutustega.

Pakendi suurus: 50 ml + 15 ml

 

Lisainfo

Kingitused

20ndad, 30ndad, 40ndad, 50ndad, Kõik kinkekomplektid, Naistele

Näonaha tüüp

Normaalne/kuiv nahk

Näonaha probleemid

Näotoodete liinid

Excel Therapy O2

Näotoote liik

Kõik näonaha tooted, Niisutajad, Silmad/kael/huuled

Vanusegrupp

, , ,