EXCO2 Essential Youthfulness Cream&1st Essence – Sinu võit 28€

15

nov.

EXCO2 Essential Youthfulness Cream&1st Essence – Sinu võit 28€

EXCO2 Essential Youthfulness Cream&1st Essence – Sinu võit 28€

69.00 

EXCO2 Essential  Youhtfulness cream & 1-st Essence.  Ostes tooted komplektis, säästad  28€.
Legendaarne hoolduskreem sobib   pärast 20-ndaid  ja edaspidi  kauni ja särava   naha heaks. Taastab naha normaalse seisundi tänu  koostises  olevatele intelligentsetele   tsütokiinidele arendatud MPC-Defence Complex’s, mis tagavad rakkude normaalse infovahetuse.
1-st Essence Essential skin Activator Serum.
Aktivaator-seerum kaitseb nahka vananemisnähtude eest, mis on põhjustatud keskkonna- ja olmesaaste, UV-kiirte mõjust nahale.  Seerum on oluline ilužest igapäevases ilurituaalis, tugevdades järgmiste hooldustoodete mõju nahal ning luues kolmekordse kaitse  eeltoodud negatiivsetele  faktoritele

Kirjeldus

EXCO2 naha  nooruslikkust säilitav-taastav näokreem koos uue olulise 1-st Essence aktivaator-seerumiga. Ostes tooted komplektis, säästad  28€.
Legendaarne hoolduskreem sobib   pärast 20-ndaid  ja edaspidi  kauni ja särava   naha heaks. Taastab naha normaalse seisundi tänu  koostises  olevatele intelligentsetele   tsütokiinidile arendatud MPC-Defence Complex’s, mis tagavad rakkude normaalse infovahetuse. Life-Cytoxygen, tseramiididesse kapseldatud molekulaarhapnik  mõjub naha ülemistest kihtidest kuni kõige sügavamateni, kindlustades hapnikuvaeses nahas  rakkude elutegevuseks vajalikud optimaalsed hapnikuvarud. Nahk taastab oma normaalse seisundi ning on võimeline vastu seisma igapäevasele stressile. Sobib kuivemale nahatüübile igas vanuses kasutamiseks nii hommikul kui õhtul.

1-st Essence Essential skin Activator Serum.
Aktivaator-seerum kaitseb nahka vananemisnähtude eest, mis on põhjustatud keskkonna- ja olmesaaste, UV-kiirte mõjust nahale.  Seerum on oluline ilužest igapäevases ilurituaalis, tugevdades järgmiste hooldustoodete mõju nahal ning luues kolmekordse kaitse  eeltoodud negatiivsetele  faktoritele. Efektiivne ilukontsentraat, mis  päev-päevalt “treenib” nahka laitmatuks kaitseks tuhandete igapäevaste agressiivsete mõjude eest.  Sellisel moel taastab nahk oma regenereerimisvõime ja on suuteline vastus seisma igapäevasele võitlusele saaste,
UV-kiirte, stressi jm mõjudele. Toode sobib  kõigile nahatüüpidele. Kasutada kui eelseerum. Proovi ka kihilist kasutamist, kandes aktivatoorit nahale  enne oma tavapärast iluseerumit järgnevate toodete mõju tugevdamiseks.

Kasutamine: kanda 1st Essence puhastatud nahale hommikul ja/või õhtul enne oma tavapärast iluseerumit ja kreemi.

Mahtuvus: 50ml + 30 ml

 

Lisainfo

Kingitused

20ndad, 30ndad, 40ndad, 50ndad, Kõik kinkekomplektid, Naistele

Näotoodete liinid

Excel Therapy O2

Näotoote liik

Kõik näonaha tooted

Näonaha probleemid