EXCEL THERAPY PREMIER GNG FACE&BODY kinkekarp + kingitus

08

nov.

EXCEL THERAPY PREMIER GNG FACE&BODY kinkekarp + kingitus

EXCEL THERAPY PREMIER GNG FACE&BODY kinkekarp + kingitus

239.00 

Meie kõige auhinnatum ja luksuslikum vananemisvastane nahahooldus.  The Cream GNG kinkekarbis on kingituseks uudistootena  Premier GNG kehakreem.  Säästa 96€.

Kirjeldus

Meie kõige auhinnatum ja luksuslikum vananemisvastane nahahooldus.  The Cream GNG kinkekarbis on kingituseks uudistootena  Premier GNG kehakreem.  Säästa 96€.

Kreem, mis tõeliselt muudab naha tekstuuri.
Premier GNG kreemides on kombineeritud ülim luksuslikkus ja kõrgeim teadus, et anda tagasilöök rakulise vananemise protsessile.
GNG kreemid sisaldavad eksklusiivset koostisosa Genage-Confidant´i, mis stimuleerib vananevate  rakkude  uuenemist moel, nagu seda teeb noor nahk.  Lisaks on kreemide koostises rikkalikult teisi kõrgekvaliteedilisi aktiivained, mis toimivad raku südamikus kauapüsivate tulemuste  heaks.

Kinkekarbis:

The Cream GNG (50 ml) luksuslik näokreem, mis sisaldab eksklusiivset Genage-Confident´i aktiivainena, stimuleerides rakkude regenereerimist ning pöörates ümber naha vananemisprotsessi.
Nahk on 100% siledam, niisutatud. Kreem sobib kuivale ja ülikuivale ilmsete vananemisilmingutega  nahale.

The Body Cream GNG (200ml) taastab naha tiheduse ja tugevuse. Kehakreemis  lisaks vananemisvastasele  Genage -Confident komponendile  lipiidid, tseramiidid  ja Karite või.

 Tulemused Premier GNG toodete kasutamisel*:

Väheneb kortsude  arv ja sügavus
Nahk on tugevam
Ühtlasema tooniga nahk
Niisutab ja toidab, jättes naha siledaks ja elastseks
Nahk on säravam
* Pärast ühekuulist kasutamist

Soovitatav: vananemisilmingute korral (kortsud, miimilised jooned, tuim välimus, tugevuse puudus, dehüdreerumine)
Naha tüüp: Kuiv/väga kuiv/ küpsem nahk

Kuidas The Cream GNG töötab?

Genage-Confident on Germaine  de Capuccini eksklusiivne aktiivaine, mis esindab perfektset kombinatsiooni tehnoloogiast ja kvaliteedist.  Genage-Confident  on ainulaadne  kooslus  multigeense toimega taimsetest koostisosadest, muutes naharakkude vanust ja geene, mis kajastavad  otseselt  naha vananemist.  Genage-Confident  pöörab ümber vananemisprotsessi, taasaktiveerides telomerase ensüümi,  mille ülesandeks on lisada kromosoomidele DNA fragmente, mida telomer kaotab iga kord, kui rakk pooldub.  Mida enam  on telomeride pikkus säilitatud, seda suurem on raku võime paljuneda ehk seda kauem käitub rakk kui ” noor rakk”.  (Rakkude jagunemine aeglustub vanusega).
Vähendab  MicroRNA   aktiivsust, mis  tõkestab kollageeni ja elastiini sütnteesi, andes  seega rakule tagasi tema terve võimekuse parandada naha kvaliteeti, mida on kahjustanud mööduv aeg.  Kahjustatud ja vananeva naha  seisund paraneb.
L. P. A. on erakordselt aktiivne fosfolipiid, mis töötab kui tõeline “treener”,  õpetades  nahka arendama tervemat, tihedamat  epidermist.
Multi-lamellaarne  kompleks tseramiididest aktiveerib ja parandab naha loomulikke niisutusprotsesse.
Kõrge molekulraakaaluga hüaluroonhape tagab täiusliku ja pideva naha niisutuse. Väldib veekotust ning kingib nahale pehmust.

Tulemus: Nahk tundub pehme, elastne, ühtlasem, siledam ( vähem kortse ja poore), niisutatud, särav, toidetud ja meeldiva heaolutundega.
Kasutamine: Kanda näokreemi hommikul ja/või õhtul puhastatud nahale masseerivate liigutustega.  Kehakreem kanda nahale pärast dušši või vanni, masseerides toodet  kuni imendumiseni.

 

Lisainfo

Kingitused

40ndad, 50ndad, 60+, Kõik kinkekomplektid

Näonaha tüüp

Kuiv nahk

Näonaha probleemid

,

Näotoodete liinid

Excel Therapy Premier

Näotoote liik

Kõik näonaha tooted

Vanusegrupp

, ,