fbpx

Blue Active Water

14

apr.

Blue Active Water

27.00 

Peen ülivärskendav vesi, mis annab nahale täiendava niiskuse, intensiivistades päevitust ja toob värskendava ja väga mugava niisutava toime, mis kompenseerib ka kõige kõrgema suvise temperatuuri.

Kirjeldus

Peen ülivärskendav vesi, mis annab nahale täiendava niiskuse, intensiivistades päevitust ja toob värskendava ja väga mugava niisutava toime, mis kompenseerib ka kõige kõrgema suvise temperatuuri.

Nahk näitab juba loetud päevadega  intensiivset, luminoosset ja tervisest pakatavat tooni. See toode sobib piserdamiseks  nii näonahale kui ka ülejäänud kehale.

ENNE PÄEVITAMIST:  Aitab  loomulikku päevitust stimuleerida, suurendades naha kaitsevõimet.
PÄEVITAMISE AJAL : MAKSIMAALNE MUGAVUS PÄEVITAMISE AJAL – Tugevdab päevitusefekti ja  värskendab nahka.  Väldib päikese kahjustusi.
PÄRAST PÄEVITAMIST:  Püsiv päevitus  ja särav nahka. Väldib naha kuivust ja ebamugavustunnet.
Jeju vesi  annab uskumatu niisutuse  ja  on antioksüdatiivse toimega. Jeju on vulkaanilise päritoluga  idülliline saar Koreast lõuna pool, millel on vulkaanilise basaltkihtides tohutu  veehoidla,  mis on lõksus üle 300 000 aasta. Jeju vesi on erakordselt puhas ja rikastatud mineraalidega, nagu kaltsium, kaalium magneesium, vanaadium  ja germaanium.

Selle vee erakordne puhtus võimaldab:
Vältida päikesekahjustusi, tugevdada naha kaitsebarjääri  ja niisutada, aidata  nahal säilitada oma loomulikku niiskustaset ning kohaneda temperatuuri ja niiskuse muutustega, hoides naha värske ja tasakaalustatud.
Antioksüdeeriv võimsus – rakkude kaitsmine vabade radikaalide eest
Stimuleerib rakkude levikut, aidates nahal hoida oma tervist ja nooruslikkust.

Kasutage, kui  vajate lisa niisutust ja värskust: päikese käes, rannas, basseinis, jalutuskäigu ajal.

Kuidas seda kasutada?
Pihustage nahale umbes 15-20 cm kaugusele. Näole  pihustage suletud silmadega ja vältige toote sattumist silma. Enne päevitamist  piserdage kogu kehale  rohkelt ja  sageli, eriti pärast ujumist, füüsilist koormust või rätiku kuivatamist.

Suurus: 200 ml pudel pihustiga

Suviseid nõuandeid:
Hoidke seda külmkapis veelgi intensiivsema värskuse tagamiseks. Ärge unustage seda kombineerida teiste päevitustoodetega.

Lisainfo

Päikesekaitse tooted kehale

Päevituseelsed tooted, Päevitusjärgsed tooted

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.