SKINLIGHT

25

aug.

SKINLIGHT

skinlightSKINLIGHT -multifunktsionaalne näohooldusaparaat eelseadistatud  programmide ja vabalt valitavate funktsioonidega.

Aparaat, mis võimaldab ilusalongil kasutada valikuliselt  mitmekülgseid tehnikaid  ja eelseadistatud programme, mis koosnevad erinevaist etappidest.

Teemantotsikuga naha mikrolihvimine
Tagab kiirema, efektiivsema naha lihvimise tänu teemantpulbri füüsikalistele omadustele läbi metalse imamisotsiku. Sobib näonaha koorimiseks, armide ja striiade lihvimiseks, akne armide ja rasuse naha puhul, naha vananemise ja selle ennetamise puhul, kortsude ja pigmendilaikude korral.

Drenaaž
Teflon-otsikuga näo vaakumotsikud on adapteeritud erineva nahapinna jaoks ja pakub erinevaid toimeid:  vereringluse aktiveerimine,  drenaaž,  liigse rasuerituse ja pooride vähenemine,  mustade peade eemaldamine.

Elektroporatsioon (mesoteraapia)
Mesoteraapia otsik naha vananemisvastaste hoolduste jaoks koos kesksagedus moduleeriva vooluga, mis tekitab mikropoori raku membraani. See võimaldab tootel imenduda naha erinevatesse kihtidesse. Hooldus pakub optimaalset naha niisutust, mikrovereringe paranemist ja vananemisvastast toimet juba mõne hoolduskorra järel. See on valutu ja väga efektiivne alternatiiv süstidega teostatavale mesoteraapiale.

Fotoporatsioon, fotoelektroporatsioon (meso+fototeraapia) ja fototeraapia
SORISA  Beautysolutions disainis spetsiaalse jäiga maski SKINLIGHT jaoks, mis annab 617 NM LED valgust kollageeni sünteesiks ja fototeraapia jaoks, võimaldades kosmeetikatootel imenduda nahka (fotoporatsioon) ning annab kesksagedusvooluga mesoteraapial võimaluse kombineerida hoolduse protokolli HydroCare geelmaski, mis sisaldab E-vitamiini, on antioksüdatiivse toimega ja sügavalt nahka niisutav ning kortsude teket ennetav.

Krüoteraapia  on külma kasutamine nahal tursete alandamiseks, toniseermiseks ja naha tugevdamiseks tänu oma naha vananemisvastasele toimele.

Niiskusetaseme mõõtmine, et testida hoolduse efektiivsust ja mõõta naha niiskustaset, on oluline test läbi viimiseks enne ja pärast hooldust.