PHOTOCARE

25

aug.

PHOTOCARE

image_4250Valgus, mis inspireerib sinu pilku ja paneb naeratuse särama

EDUKAIM JA TÄIUSLIKEM FOTOTERAAPIA NÄOHOOLDUSTEKS JA HAMMASTE LED VALGENDAMISEKS

PHOTOCARE emiteerib LED valgust spetsiifiliste lainepikkustega, kombi-neerides sagedusi ja aega näo erinevatel piirkondadel kiirema, püsivama ja mugavama hoolduse saavutamiseks. Photocare parandab näo välimust, lõtvumise,  kortsude, miimiliste joonte ja pigmendilaikude ning akne puhul. Kombineerib 150 kolmeosalist LEDi plokki (kolm värvust), mis võimaldab erinevaid hooldusi, tungides dermise sügavusse maksimaalse efektiivsuse tagamiseks.

Kortsude ja joonte pehmendamine

Punase valguse abil vähenevad miimilised jooned ja kortsud, nahk on  toniseeritud. Valgus LED hoolduse jooksul vahetub kollaseks, mis omab elustavat toimet nahale ja seejärel roheliseks, mis omakorda soodustab kollageeni sünteesi. Kasutatakse spetsiaalset WrinkleCare maski, mille peamine aktiivaine on acetyl hexapeptide-3 (Argireline) ning vähendab lihaste ja naha kontraktsioonivõimet ja seega miimilisi kortse.

Pigmendilaikude eemaldamine

Punane valgus omab stimuleerivat toimet, kollane ja roheline omavad troofilist efekti, stimuleerib kollageeni sünteesi ja elustab nahka ning koos LightCare maskiga, mis sisaldab arbutiini, A-Vitamiini, C-Vitamiini ja glükoolhapet, omab ka efektiivset toimet fibroplastidele, suurendab teatud proteiinide, nagu fibronektiin, sünteesi. C-vitamiin on antioksüdant, toimides ergutavalt kollageeni sünteesile, proteoglükaanide ja teiste rakkudevahelise maatriksi komponentide sünteesile. Kõik vitamiinid on kombineeritud glükoolhappe epidermo-lüütilise toimega, julgustamaks keratinotsüütide eraldamist, koorides nahka ning seega soodustades uue naha moodustumist.

Rasueritust tasakaalustav hooldus

Sinine valgus emiteeritakse 470 nm lainepikkusega, mis toimib aknet põhjustavatele bakteritele, samas stimuleerides kehas tervendavaid protsesse. PHOTOCARE valgus tagab küllaldase energiavoo emiteerumise 2 mm (dermis) sügavusse, kus asuvad aknet põhjustavad bakterid. See protsess aktiveerib kollageeni tootmist, genereerides hapniku molekulaarse versiooni, mis on toksiline ja hävitab aknet tekitavad bakterid. Bakteriaalne aktiivsus on vähenenud, põletikuline akne väheneb, infektsioon taandub, naha üldine seisund paraneb. Akne hooldus on kombineeritud AcneCare kosmeetikaga, mis neutraliseerib bakterite paljunemise ja tagab põletikulise protsessi taandumise.

Näoovaali  pinguldamine

PHOTOCARE kombineerib punase ja kollase valguse emissiooni, mis toimib veresooni laiendavalt ja toniseerivalt koos rohelise valgusega, aktiveerides ensüüme, elustades ja parandades nahka. Koosmõju-efekt vallandub LiftCare maski kasutades, mis sisaldab elastiini, rakkudevahelise maatriksi struktuurset proteiini. Kasutamine pehmendab naha karedat tekstuuri, suurendades niiskust nahas ja taastades dermise elastsuse.

Naha niisutus ja tekstuuri parandamine

Punane valgus omab stimuleerivat toimet ning alternatiivselt kollase ja rohelise valgusega omab ta elustavat ja toniseerivat toimet. Täiuslik taastav protsess on tänu HydroCare maskile, mis sisaldab antioksüdatiivset, niisutavat ja kortse ennetava toimega  E-vitamiini.

Hammaste valgendamine

Hammaste valgendamine on tehnika, mis taastab hammaste aastate jooksul kadunud algupärase valge värvuse, ning hammaste mineraalse struktuuri muutused ja vähenenud emaili poorsuse, mis on tekkinud  värvivate ainete, bakteriaalsete pigmentide, toidu, kohvi ja tee tulemusel.  Valgendavaid  vaheneid võib valida  vastavalt  kliendi vajadusele, mida omakorda  aktiveeritakse kõrge intensiivsusega sinise valgusega.

PHOTOCARE taastab hammaste emaili särava välimuse.