NORA IPL

25

aug.

NORA IPL

 nora_1NORA IPL aparaat (depilatsioon ja naha uuendamine)

NORA omab kõige innovatiivsemat tehnoloogiat intensiivse pulsseeruva valgusega seadmena. Plug& Pulse“ tehnoloogia, mis tähendab, et lampe saab asendada  üheainsa vajutusega ilma teenindajata.

NORA pakub kolme erinevat hooldust: karvaeemaldust, naha uuendamist ja valikul akne hooldust.

„Plug&Pulse“ tehnoloogia muudab ilusalongi kasumlikumaks, kuna lambid on lihtsad vahetada. Protsess on lihtne, nagu fotopaparaadi patarei vahetus. See tähendab teeninduskulude vähenemist. Tehnoloogia võimaldab lülitada hooldusi sisse ainsa vajutusega.  Ka otsiku vahetusega tunneb NORA ära hoolduse tüübi.

VARIEERUV PULSSEERIV TEHNOLOOGIA SORISA investeerib jätkuvalt  varieeruvasse pulsseerivasse tehnoloogiasse, mis on andnud häid tulemusi. NORA on evolutsioon varieeruvast pulsseerivast tehnoloogiast, mis võimaldab  kohandada pulsseeringuid (max 3) ja nende kestvust ning vaheaega pulsseeringute vahel.

Tehnoloogia võimaldab emiteerida mitmeid valguse pulsseeringuid  ühe vajutusega (kuni 3 pulsseerimist vajutuse kohta), kasutades  termilise relaktsiooni aja (TRT)  teaduslikku printsiipi. Pulsseerimise rida tähendab, et töödeldava koe ja seda  ümbritseva koe termiline vahe on suurenenud kõige efektiivsemal, ohutumal moel.

KARVA EEMALDUS NORA eemaldab püsivalt karva, kasutades selektiivset fototermolüüsi mehhanisimi, mis respekteerib  ümbritsevaid kudesid. NORA on kliiniliselt testitud kõikide naha fototüüpide (I-V) karva eemalduseks. Tehnoloogia opereeritavad parameetrid on väga paindlikud  ja ohutud, et erinevad  kehakarva tüübid (paksus, värvus ja folliikuli sügavus) saavad ekstreemse efektiivsusega hooldatud   ka erinevate nahatüüpide korral.

NAHA UUENDAMINE

PIGMENDILAIGUD: Päikese-või vanuseset tingitud laigud ilmuvad aja jooksul nahale, olles põhjustatud melaniini akumulatsioonist.  NORA emiteerib valguse pulsseeringuid, mis absorbeeritakse melaniini poolt  ning mis soojenevad senikaua, kuni nad katkevad tillukesteks osadeks, mis reabsorbeeritakse keha poolt.

KORTSUD, MIIIMILSED JOONED JA KOLLAGEENI STIMULATSIOON NORA valguse pulsseerinud  stimuleerivad fibroplaste  naha alumistes  kihtides, parandades  kollageeni tootmist,  mis tõuseb naha pinnale, silendades kortse ja miimilisi jooni.

ACNE VULGARIS (valikul) NORA omab eelseadistatud progarmme akne raviks, kui on aktiveeritud valikuline otsik. Otsik omab spetsiaalset filtrit, mis võimaldab haruldasi lainepikkusied  töötada P. Acenes vastu.