fbpx

Jõulud lähenevad kosmilise kiirusega. Teades, kui raske võib olla õige kingituse leidmine, siis panime kirja mõned kingiideed, millega lähedasi üllatada. Üks on kindel – premium kosmeetika paneb iluhuvilise südame alati kiiremini põksuma!

Muide, Sul on võimalik ühe kingituse pealt säästa kuni 47 eurot, kuna selle aasta jõuludeks on Germaine loonud imelised kinkekarbid, mis sisaldavad lisaks näokreemile väga soodsa hinnaga silmaümbruskreemi!

1. Kinkekarp vananevale nahale, mis sisaldab Timexpert Lift(in) silmaümbruskreemi

Kinkekarp Tx Rides SOFT normaalsele nahale
Kinkekarp TX Rides RICH
kuivale nahale
Kinkekarp Tx Rides SUPREME ülikuivale nahale

2. Kinkekarp vananevale nahale alates 40. eluaastast

Kinkekomplekt Tx SRNS Recovery Cream sobib kõikide vananemisnähtude korrigeerimiseks. Karbis Timexpert Lift(in) silmaümbruskreem. Komplektiga säästad €46.70

Kinkekomplekt sisaldab auhinnatud SRNS PRO60+ ülitoitvat imelise tekstuuriga näokreemi, mis pidurdab naha vananemist ja taaskäivitab naha nooruslikkuse eest vastutavad väljalülitunud geenid. Karbis Timexpert Lift(in) silmaümbruskreem. Komplektiga säästad €46.10.

3. Kaunis kingitus premium kosmeetikat naisele vanuses 25-40

Kaunis kinkekarp, mis sisaldab Anne&Stiili Ilulemmik EXCO2 Pollution Defence hapnikuga rikastavat, keskkonnasaaste ja sh ka digisaaste vastase kaitsega näokreemi neile, kes veedavad suurema osa ajast arvuti taga.

Boonusena leiad karbist Tx LIFT(IN) lauge tõstva toimega silmaümbruskreemi. Komplektiga säästad €41.40.

4. Imelise C-vitamiiniga tootesari sobib alates 25. eluaastast

C-vitamiin kreem taastab naha sära, pidurdab naha vananemist ja suurendab kollageeni ja elastiini sünteesi. Tugev energialaeng väsinud ja tuhmile nahale

Kinkekarp koos C-vitamiini kreemiga on mõeldud kuivemale nahale ja sisaldab Timexpert Lift(IN) lauge tõstvat silmaümbruskreemi. Komplektiga säästad pea 42 eurot.

Kinkekarp C-vitamiini sisaldava näoemulsiooniga on mõeldud normaalsele nahatüübile. Ka selles karbist leiad Timexpert Lift(IN) lauge tõstva silmaümbruskreemi. Komplektiga säästad pea 42 eurot.

5. Kinkekarp nahka toitva kreemiga vanusele 18-40

Nahk on väsinud? Royal Jelly ehk kunglik želee on erakordse toiteväärtusega ning taastab stressis naha elujõu ja sära. Tõstab naha immuunsust ja tugevdab rakkudevahelist ülesehitust. Nahk on värske, sile ja niisutatud.

Kinkekomplekt Royal Jelly normaalsele nahale
Kinkekomplekt Royal Jelly kuivale nahale

6. Kinkekarp naha kuivuse leevendamiseks

Kas teadsid, et kõik nahatüübid vajavad niisutust? Meie 3 erinevat niisutavat kreemi on loodud erinevate nahatüüpide erivajadustele – normaalsele ja segatüüpi nahale, normaalsele ja kuivusele kalduvale ning ülivale nahale/ külmas kliimas. Kingikarpi kuuluvad ka Flash Lift kiiretoimelised iluseerumid, mida on soovitav kasutada enne sotsiaalseid sündmusi või kui soovid kiirelt veatut ja puhanud välimust.

Kinkekomplekt normaalsele ja kuivusele kalduvale nahale €49.50
Kinkekomplekt normaalsele või segatüüpi nahale €49.50
Kinkekomplekt ülikuivale nahale/külmas kliimas €52.50

7. Kinkekarp noorele

Noorte nahk vajab erilist tähelepanu näohügieeni osas, kuna liigne rasueritus blokeerib poore, suurendab nahal bakterite levikut ja lõpptulemusena aknet. Soovitame noortele kinkekarpi, millest leiad kõik, mida näohoolduseks vajad: puhastusvahend, essents ja õlivaba näokreem.

Kinkekarp rasusele ja akne nahale
Kinkekarp normaalsele ja segatüüpi nahale

8.Luksuslik kinkekomplekt naisele alates 40-ndatest, kes sooviks anda oma näole lifting-efekti

Kinkekarbis LIFT(IN) on pinguldava ja näoovaali tõstva toimega Vector Lift seerum ja kreem, mis on tõelised ilujuveelid.

“Lifting” kinkekomplektiga säästad 15%

9. Kingitus neile, kelle nahk vajab lisasära

Komplekt uute Timexpert Radiance C+ toodetega on ideaalne kingitus normaalsele ja kuivale nahale, et anda sellele tagasi särav ja elujõuline välimus. Kinkekarbist leiad näokreemi/emulsiooni (50ml), silmaümbruskreemi (15ml) ja Pure C10 seerumi (3x10ml).

Kinkekomplektiga säästad €50

10. Luksuslik kinkekomplekt kõige kallimale

Kõige täiuslikum ja hinnalisim kinkekarp, kus leiad kõik Timexpert Rides tooted:

  1. Booster-Seerumite komplekt AGE CURE
  2. Global Cream Wrinkles näokreem – 3 tekstuuriga: Soft, Rich, Supreme
  3. Rides Eye Contour Global silmakreemide Duo

Komplektiga säästad 30%

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga